DIY kit 18*18 Aurora, LED Gradient Čítanie, Tvorivé Zváracie Súpravy, Elektronické Výroby

Nový produkt

Skladom

€46.98

Pridať do obľúbených

18 x 18 Aurora DIY Suite prijatie 324 A 5MM Hmla full farebné LED s cieľom znížiť výrobné ťažkosti, čip odpory a kondenzátory sú v podstate prijala 0805 Zapuzdrenie, áno 18 jednotlivých 1K Odpor je 0603 Zapuzdrenie, Distribúcia transparentné akrylátové kus! Okrem toho podporuje tvorbu grafiky návody Formát PDF) údaje mail!

Hardvér parameter: priemer doska je dlhá 184MM (ručné meranie, chyba asi 1MM)

CPU Pomocou STM8 Jedného čipu mikropočítačové ovládanie, každý kruh zmena farby je s vylepšeným pulzne šírková modulácia režim kontroly, v dôsledku STM8 SCM prichádza s PWM výkon je dobrý, takže každý kruh farba sa zmení hladko bez latencie. Systém príkon 5V1.5A Vyššie, prosím, prineste si vlastný alebo kúpiť spolu.

Hlavná doska dodáva mikrofón akvizície, hlasového ovládania, na palube zosilňovač a vysoko presné nastaviteľný odpor, ktorý možno nastaviť citlivosť, a aurora má zvuk kontrolu spektrum displej funkcia môže byť tiež upravené podľa vstupného zdroja zvuku, S veľkosťou zvuk bije, farba je tiež náhodné zmeny, bohaté farby, cez infračervené diaľkové ovládanie pre prepínanie tomto režime.

Vzhľadom na relatívne veľký počet svetiel a odpory, svetlo tube bližšie, zváranie má nejaké problémy, prosím, najprv posúdiť nákupu! Buďte opatrní: Zváranie kruh svetla a kruh odolnosť, výkon na osvetlenie test je normálne, a potom ďalší okruh, na zváranie, alebo po zváraní je príliš ťažké skontrolovať znova!

Štítky: súprava urob si sám, súpravy súpravy, lampa na čítanie, Lacné auta urob si sám, Kvalitné kit sady, Čína lampa na čítanie Dodávateľov.

Druh Klimatizácia Časti
Typ Jednotky kus
Veľkosť Balenia 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Hmotnosť Balenia 0.5kg (1.10lb.)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

DIY kit 18*18 Aurora, LED Gradient Čítanie, Tvorivé Zváracie Súpravy, Elektronické Výroby

DIY kit 18*18 Aurora, LED Gradient Čítanie, Tvorivé Zváracie Súpravy, Elektronické Výroby

Súvisiace produkty

Porovnať