Nordic Minimalistický Čierna Biela Motivačný Typografii Citácie A4 Umenia, Tlače, Plagát Na Stenu Obrázok Maliarske Plátno Bez Rámu Domov Deco

Nový produkt

Skladom

€3.46

Pridať do obľúbených

Informácie O Produkte:

Vytlačí prísť predvolené v 200gsm Polyesterových vlákien plátno, ktoré je oveľa lepšie ako papier. Naše plátno tlačiť je voda odolať, odolnejšie, a má jemné textúry, ktoré papiera nemôže ponúknuť. Vzory sú pripravené pre rámovanie - rozmery spĺňajú normy veľkosť rámu! Môžete ľahko dať plátno tlačiť do akéhokoľvek rámu fotografie, rovnako ako papier, tlač. Balenie: príklad objednávky – vzory sú valcované spolu s ochranným biely papier a dať spolu do tuhého trubice, aby sa zabránilo akejkoľvek škody. Veľké Objednávky - Ploché Package – vzory sú zapečatené v plastovej bubline taška spolu, a tvrdé dosky sa bude klásť na hornej a spodnej časti tlačí na ich ochranu pred poškodením. Dodacia lehota: Pre USA, to trvá asi 2-5 týždňov; v Prípade francúzska, veľkej BRITÁNIE, Nemecka, Írska, Rakúska, Ruska, Belgicko, Island, Dánsko, Fínsko, Netherland, Luxembursko, Nórsko, Švajčiarsko, Švédsko, Portugalsko, Taliansko, Grécko, doprava trvá cca 14-35 dní, Austrália, Nový Zéland, Japonsko, to trvá asi 14-35 dní, Pre ostatné krajiny, to trvá asi 25-60 dní.

Predstavenie Spoločnosti:

Sme spoločnosť, ktorá navrhuje a vyrába naše vlastné výrobky, ako Plátno Umenie Plagátu Tlač, Rámovanie Plátno, Maľovanie, Prejdite Umenie, Magnetické Drevené Rámy, fotorámčekov, fľaše s vodou, atď.

Máme aj našu vlastnú značku, "Mierne Umenia", ktoré je zavedené v roku 2014, a naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie cenovo najdostupnejšie, kreatívne a personalizované produkty pre našich zákazníkov.

V menej ako 2 roky, ktoré sme publikovali 3 nové inovatívne produkty s patentové právo na trh, ktorý sa ukázal byť veľmi úspešný.

Okrem toho sme urobili viac ako 2000 rôznych pôvodných vzorov od roku 2014, čo v podstate znamená, že sme vytvoriť v priebehu 3 originálne vzory každý deň stretnúť sa viac a viac prispôsobené na globálnom trhu.

Sme originálne dizajnérske a výrobe našich výrobkov, čo znamená, že berieme dizajn, štýl, vkus a kvality výrobkov veľmi vážne. Veríme, že dbá na to, aby sme sa vždy mohli poskytnúť čo najlepšie a najviac flexibilné vlastných výrobkov a služieb pre našich zákazníkov.

Predávame naše výrobky po celom svete prostredníctvom mnohých rôznych on-line platformy, ako Sos, ebay, www.haix.sk, Amazon, Etsy, atď.

Medzi našich zákazníkov patria hmotnosť spotrebiteľov, dropshippers, wholesales a mnoho dizajn štúdiá a spoločnosti.

Preto sme schopní zabezpečiť mnoho rôznych obchodných režimov pre vás, ako dropshipping, wholesales, OEM, atď.

Ako mladý a pomerne malú spoločnosť, sme sa rýchlo rastie každý rok s našou vášňou pre dobrý dizajn a inovatívne produkty, a sme presvedčení, že tieto sú kľúče, takže naši zákazníci spokojní.

Štítky: Umelecké Tlače Plagát, Obrazov Na Stenu, Tlač plagátov, Lacné umenia, tlače, plagát, Vysoko Kvalitných obrazov na stenu, Čína tlač plagátu Dodávateľov.

Pôvodný Áno
Predmety List
Formulár Dva-obrázok Zmes
farba Set 2ks
Druh Plátno Potlače
Veľkosť (Palce) 13x18 cm, Bez Rámu, 15x20 cm, Bez Rámu, 20x25 cm, Bez Rámu, A4 21x30 cm, Bez Rámu, 30x40 cm, Bez Rámu, 40x50 cm, Bez Rámu, 50x70 cm, Bez Rámu, 60x80 cm, Bez Rámu, 70x100 cm, Bez Rámu
Číslo Modelu Q0000664
Rám No
Rám režim Bez rámu
Médium Nepremokavé Atrament
Materiál Plátno
Štýl Moderné
Podpora Base Plátno
Tvar Vertikálne Obdĺžnik
Technics Sprej Na Maľovanie
Názov Značky Mierne Umenie
Typ Jednotky kus
Hmotnosť Balenia 0.5kg (1.10lb.)
Veľkosť Balenia 30cm x 30cm x 6cm (11.81in x 11.81in x 2.36in)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Nordic Minimalistický Čierna Biela Motivačný Typografii Citácie A4 Umenia, Tlače, Plagát Na Stenu Obrázok Maliarske Plátno Bez Rámu Domov Deco

Nordic Minimalistický Čierna Biela Motivačný Typografii Citácie A4 Umenia, Tlače, Plagát Na Stenu Obrázok Maliarske Plátno Bez Rámu Domov Deco

Súvisiace produkty

Porovnať