YCT Štandardný Kurz 1( MP3 na Stiahnutie on-Line) pre Vstup Úrovni Základnej Školy a Strednej Školy, Študentov zo Zahraničia

Nový produkt

Skladom

€17.89

Pridať do obľúbených

O tejto knihe: Autorizovaný Hanban, na YCT Štandardný Kurz bol vyvinutý v rámci spoločného úsilia Vysokoškolského Vzdelávania Stlačte a Čínsky Testovanie International (CTI). Cieľ čitateľov sú základné a stredné školy študenti zo zahraničia, ktorí sa Čínsky ako voliteľná samozrejme, a kto sa bude trvať na YCT. S YCT skúškové ako svoj primárny zdroj, YCT Štandardný Kurz sa zameriava na dosiahnutie integrovaného kombinácia funkcie a zábavu, poskytujú vedecké osnov a efektívne vyučovacie metódy, ako aj stimulovať študentov viac inteligencie. To je séria učebníc s novým prístupom, ktorý stelesňuje myšlienku "kombinovanie testovanie a vyučovania". Je vhodný pre Konfucius Učebne v rôznych krajinách, ako aj iné Čínske vzdelávacie inštitúcie a-samouk študentov.

Celú sériu zápasov na YCT test s jedným objem pre každú z Úrovní 1-2 a dva zväzky pre každú z Úrovní 3-4, v celkovej výške šesť zväzkov. Je to Kniha 1, ktorý sa vzťahuje na všetky 80 slov, 10 gramatiky položky a 9 funkciu, položky YCT úroveň 1. Kniha obsahuje 12 lekcií, a navrhol vyučovacích hodín pre každú lekciu sú 3~4 hodiny. Každá lekcia má YCT model testovacia stránka pripojené, ktorá pomáha študentom zoznámiť sa s test a odovzdať YCT úspešne po skončení knihy. Kniha je vytlačená v plnej farbe. Sprievodné MP3 súbory môžu byť prevzaté z internetovej stránky.

YCT Štandardný Kurz (Kniha 1) je určený pre vstup úrovni základných škôl a stredných škôl. Kniha obsahuje 12 lekcií, ktorý pokrýva všetky 80 slov, 10 gramatiky položky a 9 funkciu, položky YCT úroveň 1. Lekcie 1 až 11 sú učiť ing hodiny, zatiaľ čo Lekcia 12 je revízia hodinu. Navrhované vyučovacích hodín pre každú lekciu sú 3-4 hodiny.

Každú lekciu v Knihe 1 sa skladá z Kľúčových viet, Poďme sa učiť (nové slovo), Poďme si (texty), Aktivity a cvičenia, Piesne, Mini príbehy a Model testovacej stránke.

Kľúčové vety. Každá lekcia má 2 hlavné vety. Vety, ktoré sú tak dôležité položky funkcie hodiny a stopy na tlačidlo gramatických javov.

Poďme sa učiť (nové slovo). Každá lekcia má o 10 nových slov, s nie viac ako 3 slová, ktoré nie sú zahrnuté v učebných osnov (všetky označené *). Väčšina podstatné mená sa zobrazujú vo forme obrázkov a sú nasledované s Čínskymi znakmi, Pinyin a anglickom preklade. Inými slovami, sú za nimi Čínske znaky, Pinjin, anglický preklad a collocations alebo vzorky vety.

Poďme si (texty). Každá lekcia má 2 textov, pričom každý text obsahujúci IQ zmení, ktoré predovšetkým pochádzajú z vety z predchádzajúcich YCT. Otázky aj po textov učiteľom pomôcť vyhodnotiť, či majú študenti pochopili textov.

Aktivity a cvičenia. Kniha má aj tradičné cvičenie ako náplň do prázdneho a zodpovedajúce, a interaktívne aktivity a hry. Alternatívne aktivity a cvičenia pomáhajú triedy dosiahnuť rovnováhu medzi tým, dynamické a statické.

Piesne. Každá lekcia obsahuje skladby vzťahujúce sa k téme. Študenti môžu spievať a tancovať v rovnakom čase, ktorý pomáha rozvíjať ich viac inteligencie prostredníctvom rôznych stimulations.

Mini príbehy. Každú hodinu sa poskytuje zaujímavý mini príbeh súvisiaci s témou. Študenti sa môžu správať sa v skupinách po čítanie.

Model testovacej stránke. Každá lekcia má YCT model testovacia stránka pripojené, ktorá pomáha študentom zoznámiť sa s test a odovzdať YCT úspešne po skončení knihu obsah:

Lekcia 1 Ahoj!

Hodina 2 Čo je vaše meno?

Lekcia 3 Kto je on?

Lekcia 4There sú štyroch ľudí v mojej rodine.

Lekcia 5 som 6 rokov.

Lekcia 6 Ste tak vysoký!

Lekcia 7, Ktorého pes je to?

Lekcia 8 idem do obchodu.

Lekcia 9, Aký deň je dnes?

Lekcia 10 Aký čas je?

Lekcia 11 Čo by ste chceli jesť?

Lekcia 12 Recenziu

Slovník

Text a Mini Príbeh Preklad

Test Odpovede

YCT Cenu

Produkt informácií:

Paperback: 62 stránky

Jazyk: angličtina a Čínština

Vydavateľ: Vysokoškolské Vzdelanie Stlačte(Apríl 2015)

ISBN: 9787040423679

Veľkosť: 28 x 21 x 1 cm/11.x8.3x0.4in

Štítky: Knihy, Lacné Knihy, YCT Štandardný Kurz 1( MP3 na Stiahnutie on-Line) pre Vstup Úrovni Základnej Školy a Strednej Školy, Študentov zo Zahraničia.

Názov Značky skcyedar
Jazyk Angličtina A Čínština
Číslo Modelu Brožovaná
Druh Knihy
Diváci Deti
Žáner Vzdelanie
Typ Jednotky kus
Veľkosť Balenia 29cm x 23cm x 3cm (11.42in x 9.06in x 1.18in)
Hmotnosť Balenia 0.33kg (0.73lb.)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

YCT Štandardný Kurz 1( MP3 na Stiahnutie on-Line) pre Vstup Úrovni Základnej Školy a Strednej Školy, Študentov zo Zahraničia

YCT Štandardný Kurz 1( MP3 na Stiahnutie on-Line) pre Vstup Úrovni Základnej Školy a Strednej Školy, Študentov zo Zahraničia

Súvisiace produkty

Porovnať