Auto Okruhu Tester Multimeter Lampa Autoservis Automobilov, Elektrických Multimeter

Nový produkt

Skladom

€23.89

Pridať do obľúbených

Auto Okruhu Tester Multimeter Lampa Autoservis Automobilov, Elektrických Multimeter

Farba: Červená / Žltá (Náhodne odoslané)

T on len štyri-v-jednom produkte:

1. Multimeter

2. Test čítanie

3. Osvetlenie lampou

4. Sonda

Má nasledujúce funkcie:

1. Jeho čelo má jedinečné čidiel, ktoré vyhľadávania okruhu. Môže to presne zistiť všetky chyby, ako napätie a signa vnútri drôtu na povrchu drôtu gumový kryt (pohodlné a efektívne zisťovanie).

2. Má funkcie multimeter (napätie, odpor, dióda, bzučiak. atď.)

3. To má niekoľko test lampy.

4. To môže vyskúšať pulzný signál funkcia.

5. Jeho čelo má vysoký jas osvetlenie na čítanie.

6. Má špeciálnu funkciu na zistenie poklesu napätia s zlý kontakt a starnutím lana.

7. S jedinečnú štruktúru dizajn, je to vhodné pre úzky priestor, prevádzku automobilov na okruhu.

To je výhodné pre dekorácie auto elektrických častí, ako je napríklad inštalácia alarmov, zvuk, GPS anti-theft sledovací systém, subwoofer, atď.

Meranie Napätia Zariadenia:

1. Pripojte alligator klip čierny testovacie pero na zem, otočte gombík prepnúť na meranie napätia zariadenia, pomocou čidiel na háku zistené gumový kryt drôtu, zatlačte spúšť, a hlavu sonda proti predné zistené gumový kryt drôtu. V prípade akýchkoľvek sila drôtu, LCD prirodzene displej presné napätie drôtu. (0V-60V DC napätie môže byť meraný).

2. Stlačte funkcia prepínacie tlačidlo (VYBER), LCD displej striedavý prúd symbol (AC) na meranie 0V-380V AC napätie.

3.Pre dekorácie auto, elektrických spotrebičov, mnoho ovládacie vodiče alebo signalizačné vodiče musia byť prehľadané. Ak používate všeobecné nástroje (multimeter alebo test čítanie), gumový kryt musí byť poškodený pre vyhľadávanie, ktoré je nevhodné a ľahko bolieť ruky. Môžete presne zistiť ovládacie alebo signalizačné vodiče, ktoré potrebujete, za situáciu žiadne škody gumový kryt, ako dlho, ako ste na háku zistené drôt s týmto nástrojom a zatlačte spúšť, čo je pohodlné a efektívne.

Test Čítanie & Multimeter Napätie Zariadenia:

Výstroj najmä zistí vodiče so zlou kontakt alebo starnutia vodičov. Pred otestovať, pripojte alligator klip čierny testovacie pero na zem, otočte gombík prepnúť na test čítanie & multimeter napätie výstroj "V--", pomocou čidiel na háku zistené gumový kryt drôtu, zatlačte spúšť, a hlavu sonda proti predné zistené gumový kryt drôtu. Ak predný koniec zistil vodič je 12V (normálne napätie), a potom zmerajte napätie späť koniec drôtu, "ak sa na LCD zobrazí napätie menej ako 10V" znamená, že zadný koniec drôtu má zlý kontakt alebo je vo veku.

Svetlo emitujúcu Diódu (LED 1) Test Čítanie:

1. Pripojte alligator klip čierny testovacie pero na zem, otočte gombík prepnúť na svetlo dióda LED1) test čítanie výstroj, pomocou čidiel na háku zistené gumový kryt drôtu, zatlačte spúšť, a hlavu sonda proti predné zistené gumový kryt drôtu. V prípade akýchkoľvek sila drôtu, LED bude.

2. Skrat a otvoreného obvodu test auto obvodov.

3. Testy zapaľovania

4. Test generátor

5. Test systém nabíjania

6. Test zo vstupného a výstupného signálu snímača

7. Test výkonnej zložky signálu

8. Najmä, ktoré sa vzťahujú na test pulzný signál: olej vstrekovacie trysky a snímač rýchlosti vozidla

Odpor Meranie Výstroja:

1. Otočte gombík prepnúť na odpor výstroj, a pripojiť pozitívne a negatívne výsledky perá na dvoch koncoch odpor doska na presne meranie odporu hodnoty.

2. Stlačte funkcia prepínacie tlačidlo (VYBER), LCD display LED symbol na detekciu dióda a triode.

3. Stlačte funkcia prepínacie tlačidlo (VÝBER) dvakrát priebežne, LCD displej, bzučiak symbol, a používať pozitívne a negatívne perá na detekciu on/off.

Test Čítanie Zariadenia:

1. Pripojte alligator klip čierny testovacie pero na zem, otočte gombík prepnúť na test čítanie () výstroj, pomocou čidiel na háku zistené gumový kryt drôtu, zatlačte spúšť, a hlavu sonda proti predné zistené gumový kryt drôtu. Ak vodič má 12V napájania, test čítanie bude.

2. Test skrat a otvoreného obvodu automobilov obvodov.

3. Najmä platné pre nízke napätie, prúd vedenia.

Prevádzka Kreslenie v Úzkom Priestore:

1. V úzkom mieste, kde sa vaše telo nedokáže vstúpiť na prevádzku, okolité časti musia byť odstránené, ak používate všeobecné nástroje (multimeter alebo testu na čítanie).

2. V mieste, kde priestor je úzky alebo svetlo je slabé, nástroj zistí, ako je obvyklé, pretože čele produktu už čidiel. Bez vysoký jas LED osvetlenie na čítanie, môže detekovať poruchy, bez odstránenia akýchkoľvek častí, ktoré šetrí čas a námahu.

Nočné Prevádzky:

Automobilové okruhy sú často opravované v noci a v mieste, kde svetlo je slabé. Operácia je veľmi nepríjemné, ak všeobecný nástroj sa používa. Ale prístroj môže rozpoznať bez ostatné svetelné zariadenia a tiež sa môže použiť ako baterka.

Zadné svetlo:

Stlačte (BLCTR3) prepnite na 3s, LCD displej, super-jas LED podsvietenie bude, a podsvietenie je inteligentný a bude ukončená automaticky po 30-tich rokoch.

Informácie o firme: Lancol je high-tech podniku, ktorý sa nachádza v Chengdu Západnej Číne,zamerané na rozvoj inovatívnych technológií pre manažment batérií riešenia.Od priekopníckych nový štandard v batérie testerov s vodivosť technológie,Lancol bol zriadený na základe vyššieho štandardu priemyslu požiadavka jasné obchodný zámer stať sa jednotkou stav.Podľa príručke čísla domácich špičkových odborníkov v odvetví a až s pomocou postgraduálnych študentov tímy sa sústredili na batérie vozidla testovací nástroj výskumu s mnohoročné úsilie v analýzu dát,testovanie a skutočné použitie skúšky výkonnosti, Lancol úspešne vyvinula nezávislým práv duševného vlastníctva "Batérie Vodivosť & Elektrického Systému Analyzátory", ktorý už získal niekoľko národných patentov.Lancol stať niekoľko veľkých tovární, ktorý sa môže vyrábať batérie vodivosť tester na svete,tiež len jeden výroba batérie tester vodivosti v Číne. Výstava: Platba: Medzinárodné Kupujúci Upozornenie : Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Skontrolujte prosím vašu krajinu je vlastný úrad na určenie, či tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie / nákup. Doprava: Balík manipulácia trvá 2 pracovné dni na našom sklade, takže prosím, uistite sa, že zadanie správnej platby a lodné informácie pred mimo kontrolu. Dodacia lehota na odkaz: Vrátenie a Výmena: Ak je nejaký problém so položky, ktoré budete prijímať,prosím, neváhajte nás kontaktovať, A. S. A. S..Budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol von. Prosím nezabudnite podať sťažnosť s www.haix.sk než sa obrátite na nás, pretože to nie je najlepší spôsob, ako vyriešiť problém a to zaberie viac času.Verte nám,my vám ponúka 100% sasified rozlíšenie. Spätná väzba: Budeme sa snažiť, aby ste sa spokojní.Ak ste spokojný s našim produktom a servisu,prosím, láskavo nechajte nám plných 5 hviezd! Váš komentár je našou najväčšou podporiť.Ak je nejaký problém,stačí nás kontaktovať a radi vám vyriešiť to. O nás: Sme profesionálne E-predávajúci, Sme sa vždy zameriava na poskytovanie vynikajúcu zákaznícku skúsenosť s kvalitou tovaru a služieb. Tu 100% záruka spokojnosti je k dispozícii. Budeme robiť to, čo môžeme, aby sme upgrade našich služieb a uspokojiť vaše potreby. W orking čas: pondelok-piatok, 9:00 am - 6:00 pm (GMT +8:00).

Štítky: auto okruhu tester, Obvod Tester, auto multimeter, Lacné auto okruhu tester, Vysoká Kvalita obvodu tester, Čína auto multimeter Dodávateľov.

Názov Značky lansl
Druh Materiálu Plastové
Elektronické No
Napätie 2.4V-3.6V
Položka Výška 2cm
Položka Dĺžka 27cm
Názov Modelu MS8211
Položka Šírka 5cm
Hmotnosť Balenia 1.0kg (2.20lb.)
Typ Jednotky kus
Veľkosť Balenia 32cm x 11cm x 4cm (12.60in x 4.33in x 1.57in)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Auto Okruhu Tester Multimeter Lampa Autoservis Automobilov, Elektrických Multimeter

Auto Okruhu Tester Multimeter Lampa Autoservis Automobilov, Elektrických Multimeter

Súvisiace produkty

Porovnať